UPOSLENICI

Popis uposlenika Glazbene škole „Katarina Kosača Kotromanić“ Žepče

Ravnatelj: Pero Zekić, prof.
Pomoćnica ravnatelja (SGŠ): Kristina Čustonjić, prof.
Pomoćnica ravnatelja(OGŠ): Slavica Andrić
Pedagoginja: Marija Mijatović
Pedagoginja: Nataša Barešić
Tajnik: Stipo Vidović
Admin.fin.djelatnik: Bojan Sović

Nastavno osoblje po klasama:
Klasa: Klavir, Solfeggio
1. Karolina Kalafadžić, nast. (Šef aktiva klavir)
2. Aida Zeničanin, prof.
3. Aida Dilaver, prof.
4. Andrijana Tadić, prof.
5. Arnela Bilanović Kalač, nast.
6. Belma Didić, prof.
7. Benjamin Hasanić, nast.
8. Edmir Čolić, prof.
9. Elma Babanović, prof.
10. Filip Klarić, prof.
11. Julija Slišković, prof
12. Kristina Čustonjić, prof.
13. Katarina Perković, nast.
14. Marijana Sladoja, prof.
15. Marina Kovač, nast.
16. Matea Šimunac Bilić, prof.
17. Melisa Patković, prof.
18. Sandra Smirko, prof.
19. Sanja Grabovac, nast.
20. Slaven Čović, prof.
21. Tatjana Nakić, nast.

Klasa: Flauta, Klarinet, Truba
22. Emir Huseinagić, prof. (Šef aktiva duvačkih instrumenata)
23. Dragana Durmić, nast.
24. Milica Adamović, prof.
25. Nedim Telalović, nast.

Klasa: Gitara
26. Alan Omerović, prof. (Šef aktiva gitare)
27. Bekim Bijedić, nast.
28. Branislav Kuzmanović, prof.
29. Ivan Spajić, prof.
30. Ivan Dujmović, prof.
31. Ismet Skrobo, nast.
32. Josip Tirić, nast.
33. Josipa Budim, nast.
34. Marko Markanović, nast.
35. Nermin Suljić, prof.
36. Saška Felstinski, prof.
37. Tea Matijević, nast.
38. Toni Matijević, nast.

Klasa Violina:
39. Mirzeta Bašić, nast. (Šef aktiva violina)
40. Amra Hodžić, prof.
41. Irena Nikić, prof.
42. Larisa Horić, nast.
43. Zlata Kubat, nast.

Klasa: Harmonika
44. Mirza Huseinagić, prof. (Šef aktiva harmonike)
45. Aldin Šehić, prof.
46. Mirza Babanović, prof.
47. Nedim Talić, prof.
48. Samir Efendić, nast.

Klasa: Udaraljke
49. Jamin Avdagić, nast.

Klasa: Solo pjevanje
50. Katarina Kikić, prof.
51. Marijana Drmač, prof.

Srednja Glazbena škola
Opći predmeti:
52. Hrvatski jezik: Marina Jorgić, prof.
53. Engleski jezik: Marina Jorgić, prof.
54. Njemački jezik: Magdalena Tadić, prof.
56. Latinski jezik: Tanja Tadić, prof.
57. Likovna umjetnost: Marinka Barbarić, prof.
58. Psihologija/Filozofija: Dario Vrdoljak, prof.
59. Povijest: Marinka Barbarić, prof.
60. Geografija: Kristijan Bandić, prof.
61. Vjeronauk/Etika: Branko Radoš, prof.
62. Matematika/Informatika: Mirjana Zovko, prof.
63. Tjelesna i zdravstvena kultura: Enes Avdić, prof.